KS Bobowa - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

pon.

10-2014

Które miejsce zajmie KS Bobowa po rundzie jesiennej ?

Aktualnoci

Ciężki wypadek i przerwa w karierze

• autor: klisiu, 2010-11-19 23:09

Powoli powraca do zdrowia piłkarz lidera klasy A Sącz – Gorlice Marek Skrobot, który przed dwoma tygodniami został ciężko ranny w wypadku na motocyklu.

Do nieszczęśliwego zdarzenia drogowego doszło w okolicach Tarnowa, prowadzący motocykl Marek Skrobot uderzył w samochód osobowy, w sztuczek, czego doznał ciężkich obrażeń ciała i wylądował w szpitalu.

Jak powiedział naszemu serwisowi Krzysztof Flądro – Marek ma złamaną nogę, leży w szpitalu, rozmawiałem z nim przed kilkoma dniami i nie jest wesoło – mówi trener Bobowej.

28 letni piłkarz, to nie tylko czynny fan piłki kopanej. W Ryglicach niedaleko Tuchowa uczy w szkole wychowania fizycznego i jest grającym trenerem tamtejszej trzecioligowej siatkarskiej drużyny KS Ryglice.

W tym sezonie Skrobot wpisywał się już na listę strzelców, między innymi w wygranym 4:3 meczu Bobowej z Wichrem Mogilno. Wtedy zdobywając pierwszą bramkę dla swojego zespołu, dał nadzieję na odwrócenie złego wyniku, a warto wspomnieć, że bobowianie przegrywali już 0:2.

- Chciałem bardzo podziękować Markowi za grę dla naszej drużyny, jego strata jest nieoceniona. Wracaj do zdrowia Marku - dodał trener Krzysztof Flądro.

Redakcja Futbolopolis.pl także życzy Markowi Skrobotowi szybkiego powrotu do zdrowia i kto wie, może kiedyś także na boisko. Powodzenia!

źródło: www.futbolopolis.pl

autor: ~ks kolt 2011-01-14 15:38:55

avatar czekamy na powrót ks

autor: ~anonim 2011-02-01 21:26:28

avatar Serdecznie zapraszamy bramkarzy oraz wszystkich zainteresowanych na "Dzień Otwarty ze Szkółką SALI" - Szkółką Bramkarską! Szczegóły na plakacie dostępnym pod adresem: kshart.futbolowo.pl/kshart/news,783712,d zien-otwarty-ze-szkolka-sali-.html Bramkarze którzy wezmą udział w Dniu Otwartym proszeni są o zabranie ze sobą sprzętu, aby mogli uczestniczyć w treningu!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

A-klasa » Nowy Sącz - Gorlice